Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

3002 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dań kuchni włoskiej, czerwonego mięsa, twardych i półtwardych serów. Grupa cenowa C.

3008 - wino czerwone, półwytrawne. Idealnie pasuje do pikantnych i twardych serów, risotto, lazanii. Wzbogaci każde doprawione danie. Doskonale smakuje solo. Grupa cenowa C.

7150 - wino białe, wytrawne. Doskonałe do risotto, rybnych zup, owoców morza, lekko wędzonej szynki i miękkich serów. Idealne do pizzy, makaronów z białymi sosami. Grupa cenowa B.

1004 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do grillowanego, czerwonego mięsa. Grupa cenowa C.

1001 - wino czerwone, wytrawne. Dobrze komponuje się z grillowanym mięsem i orzechami. Grupa cenowa C.

1003 - wino czerwone, półsłodkie. Polecamy do ciastek owocowych, czekolady. Grupa cenowa C.

1006 - wino czerwone, słodkie. Idealne do słodyczy, ciastek wszelkiego rodzaju. Grupa cenowa C.

8150 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do wszystkich mięs i serów, kiełbas, pieczonego królika a także do suma, węgorza. Grupa cenowa B.

1216 - wino białe, wytrawne. Polecamy do risotto z ziołami, zupy cebulowej, grzybowej, makaronów z pomidorowymi sosami. Doskonały dodatek do kury, indyka. Grupa cenowa B.

3005 - wino czerwone, wytrawne. Pasuje do czerwonego mięsa, twardych i półtwardych serów a także do risotto i innych włoskich potraw. Grupa cenowa C.

3004 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do czerwonego mięsa, dziczyzny, mięs pieczonych, do pikantnych i twardych serów. Grupa cenowa C.

4150 - wino szampańskie, białe, półwytrawne. Doskonałe do ryb i białego mięsa, a także do przekąsek. Idealny trunek na poprawienie sobie nastroju, szlachetny smak i miłe aromaty. Grupa cenowa B.

Show
Top